با توجه به بازار لوازم آرایشی و بهداشتی در کشور و بر اساس اعلام رسمی “Beauty World Middle East” در سال ۲۰۱۶، ارزش بازار لوازم آرایشی ایران چیزی حدود چهار میلیارد دلار تخمین زده شده است. در این راستا کشور ایران در مقام هفتمین مصرف ‌کننده لوازم آرایش و محصولات مراقبت از پوستی دنیا قرار گرفت. بر اساس این گزارش، بالاترین سهم صادرات لوازم آرایش ایران متعلق به کشورهای امارات متحده عربی، ترکیه، هند، فرانسه، سوئیس، آلمان، ایتالیا، کره جنوبی، اسپانیا، چین، انگلیس و اندونزی است.
یک شرکت تجاری هلندی در خصوص صادرات و واردات لوازم آرایش در سال ۲۰۱۷ چنین اظهار داشته است که سهم واردات لوازم آرایشی در ایران چیزی بالغ بر ۱/۲ میلیارد دلار بوده است. این در صورتی است که سهم مجموع واردات لوازم آرایش در خاورمیانه حدود ۲/۷ میلیارد دلار است. کشور ایران با این میزان واردات بعد از عربستان صعودی در رتبه دوم قرار میگیرد.

چشم انداز هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا
هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی دارای تخصص است. این شرکت با در نظر داشتن نیازهای موجود در ایران و منطقه موفق شده است تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت از سراسر دنیا با برترین برندها جمع آوری کند و به بازار عرضه کند. شناخت کارشناسان ما از نیازهای بازار لوازم آرایشی و بهداشتی منطقه، ما را بر آن داشته است تا محصولاتی با کیفیت که موجب ارتقا و بهبود سلامت جامعه میگردد، به بازار عرضه کنیم. همچنین جامعه جهانی را به حفظ سلامت و افزایش طول عمر بشریت امیدوار نماییم.
هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا مفتخر به داشتن مجموعه ‌ای بزرگ از مشاوران توانمند، متخصص و موفق بوده که همگی میدانند به واسطه وجود بستری مناسب قادر خواهند بود رویای مطلوب خود را رقم زنند و آینده خویش را بسازند.
ارزش‌ های محوری هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا

رعایت اصل احترام و رفتار حرفه‌ ای در تمامی زمینه‌ ها و میان تمامی اعضای هلدینگ
پشتیبانی و حفظ آرامش محیطی و روانی برای تمامی کارکنان
آموزش و توسعه سرمایه ‌های فردی
احترام به پیشنهادات و نیازهای مشتریان
ایجاد ارتباط موثر و پویا با مشتریان و ارائه‌ مطالب و توصیه ‌های بهداشتی و زیبایی به مشتریان
رعایت نکات ایمنی و زیست محیطی به منظور توسعه پایدار

کارفرما....
ایجاد توسط...
اتمام پروژه...

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *