هلدینگ بین المللی رخ آرا

فروشگاه اینترنتی زیبالون

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی زیبالون حاصل حدود نیم دهه فعالیت میدانی و پژوهشی بر بازار بهداشت و سلامت ایران است. تیم زیبالون، این مجموعه فعالیت‌ها را با هدف سهیم شدن در بهبود سطح دانش عمومی در خصوص بهداشت، سلامت و زیبایی در سال ۱۳۹۴ و با تکیه بر توانمندی پرسنل به موفقیت دست یافته است

آکادمی آموزشی آیریک اندیشه رخ آرا

آیریک اندیشه گردآورنده تیمی متخصص و قوی،با اطلاعات و دانش نوین بوده تا بتواند چگونگی روش های بازاریابی مدرن و جذب و نگهداشت مشتری را به کاربران خود آموزش دهد.آیریک اندیشه به کاربران خود آموزش های لازم را می دهد تا آنان بتوانند خطرات کسب و کار خود را به صفر برسانند.

برند آلمانی سلوم

یکی از برندهای معروف رنگ موی بدون آمونیاک، برند سلوم است که تحت نظر برترین شیمیدانان بر پایه کاملا گیاهی و با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، در متنوع ترین طیف رنگی موجود در بازار ساخته شده و توسط هلدینگ بین المللی رخ آرا از کشور آلمان وارد شده  و در منطقه آزاد کیش بسته بندی می شود است. 

 

ارزش‌ های محوری هلدینگ   بین المللی رخ آرا

01

رعایت اصل احترام و رفتار حرفه‌ ای در تمامی زمینه‌ ها و میان تمامی اعضای هلدینگ

 

02

پشتیبانی و حفظ آرامش محیطی و روانی برای تمامی کارکنان

 

03

آموزش و توسعه سرمایه ‌های فردی

 

هلدینگ بین المللی رخ آرا  توانسته است، برای ۲۰۰ نفر از جوانان کشورمان اشتغال‌ زایی کند. هلدینگ رخ آرا رشد خود را به سرعت آغاز نمود، و در حال حاضر با اعتماد فاخرانه شما، توانسته‌ است در سراسر ایران و خاورمیانه به بزرگ ترین و برترین شرکت  پخش لوازم آرایشی و بهداشتی تبدیل گردد.