هر سوالی دارید از ما بپرسید

آیا شما سوال دارید ؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از ما بپرسید

سوالی دارید؟

هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا مفتخر به داشتن مجموعه ‌ای بزرگ از مشاوران توانمند، متخصص و موفق بوده که همگی میدانند به واسطه وجود بستری مناسب قادر خواهند بود رویای مطلوب خود را رقم زنند و آینده خویش را بسازند.

سوالات متداول

سوالاتی که به کرات پرسیده شده

ارزش‌ های محوری هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا چیست ؟

رعایت اصل احترام و رفتار حرفه‌ ای در تمامی زمینه‌ ها و میان تمامی اعضای هلدینگ
پشتیبانی و حفظ آرامش محیطی و روانی برای تمامی کارکنان
آموزش و توسعه سرمایه ‌های فردی
احترام به پیشنهادات و نیازهای مشتریان
ایجاد ارتباط موثر و پویا با مشتریان و ارائه‌ مطالب و توصیه ‌های بهداشتی و زیبایی به مشتریان
رعایت نکات ایمنی و زیست محیطی به منظور توسعه پایدار

اهداف هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا چیست ؟

ارائه و عرضه با کیفیت‌ ترین محصولات سلامت محور بر پایه مواد اولیه ارگانیک
بهره ‌گیری از ظرفیت نیروی متخصص داخلی به منظور توزیع و عرضه محصولات سلامت محور به بازار
انتقال فناوری روز دنیا به داخل کشور
ارتقا و افزایش سطح آگاهی و اطلاعات افراد جامعه در حوزه سلامت

چشم انداز هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا چیست ؟

هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی دارای تخصص است. این شرکت با در نظر داشتن نیازهای موجود در ایران و منطقه موفق شده است تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت از سراسر دنیا با برترین برندها جمع آوری کند و به بازار عرضه کند. شناخت کارشناسان ما از نیازهای بازار لوازم آرایشی و بهداشتی منطقه، ما را بر آن داشته است تا محصولاتی با کیفیت که موجب ارتقا و بهبود سلامت جامعه میگردد، به بازار عرضه کنیم. همچنین جامعه جهانی را به حفظ سلامت و افزایش طول عمر بشریت امیدوار نماییم.
هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا مفتخر به داشتن مجموعه ‌ای بزرگ از مشاوران توانمند، متخصص و موفق بوده که همگی میدانند به واسطه وجود بستری مناسب قادر خواهند بود رویای مطلوب خود را رقم زنند و آینده خویش را بسازند.

درباره هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا توضیح بدید

در سال ۱۳۹۵ هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا وارد این عرصه پر رونق و پر طرفدار گردید تا برترین و معتبرترین برندهای لوازم آرایشی را با قیمتی مناسب و بالاترین کیفیت عرضه نماید. این هلدینگ با توجه به فعالیت ‌های ارزنده خود توانسته است، برای ۲۰۰ نفر از جوانان کشورمان اشتغال‌ زایی کند. هلدینگ رخ آرا رشد خود را به سرعت آغاز نمود، و در حال حاضر با اعتماد فاخرانه شما، توانسته‌ است در سراسر ایران و خاورمیانه به بزرگ ترین و برترین شرکت پخش لوازم آرایشی و بهداشتی تبدیل گردد.
هدف ما همکاری با شرکت ‌های فعال و خلاق به منظور دستیابی به بازارهای جدید در هر زمان و در هر مکان است. در واقع ما در ارائه اطلاعات به مشتریان خود و ارائه مشورت به آنها در دریافت بهترین هم فکری جهت پروژه‌هایشان متخصص هستیم و رضایت مشتری، اعتبار ما است. از این رو هلدینگ رخ آرا تصمیم دارد تا آخرین نفس به نحو احسن به وظایف خود عمل نماید تا مشتریان و همکاران خود را در این عرصه به اهدافشان برساند.

زمینه فعالیت هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا توضیح بدید

هلدینگ لوازم آرایشی و بهداشتی رخ آرا فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ آغاز نموده است و با پخش و توزیع مجموعه کاملی از برترین‌ های لوازم آرایشی و بهداشتی در این عرصه به موفقیت چشمگیری دسته یافته است. از جمله فعالیت ‌های این هلدینگ بایستی موارد زیرا بیان نمود:
آرایش و گریم
در زمینه ابرو، صورت، لب، چشم، رنگ و مش، ناخن و ابزار آرایش شرکت ما به صورت تخصصی برترین برندهای لوازم آرایشی، برترین برندهای کرم پودر و پنکک، کانسیلر و رژ گونه، انواع خط چشم‌ ها و ریمل‌ ها، بهترین برندهای رژ لب و خط لب و محصولات آرایش بدن و تاتو را توزیع و عرضه میدارد.
بهداشت و سلامت
هلدینگ آرایشی و بهداشتی رخ آرا در زمینه واردات بهترین برندهای محصولات مراقبت از پوست اعم از انواع کرم‌ های مرطوب کننده و آبرسان، کرم ضد آفتاب، ضد لک و روشن کننده، ضد چروک، لیفت و سفت کننده و انواع ماسک تخصص دارد. همچنین عرضه کننده محصولات مراقبت از دور چشم از جمله بهترین برندهای کرم ضد پف و تیرگی دور چشم، ضد چروک و مرطوب کننده در منطقه است.
محصولات مراقبت از مو
محصولات مراقبت از موی هلدینگ شامل مجموعه کاملی از برترین برندهای شامپو، نرم کننده و حالت دهنده، ماسک، اسپری، سرم و تونیک مو و سرم‌های دوفاز است.

سایر سوالات

هلدینگ بین المللی رخ آرا

چه کسی رئیس هیات مدیره توسعه اقتصاد امید ملل متحد است ؟

محمد احمدی اصل رئیس هیات مدیره توسعه اقتصاد امید ملل متحد می باشد . مدرسه اقتصاد محیطی را فراهم ساخته است تا سطح علمی افراد در زمینه اقتصاد و علوم مرتبط با آن ارتقاء یابد. در این مجموعه آموزش علم اقتصاد متناسب با سطح افراد و به شکل کاملا طبقه‌بندی شده است. در واقع این مجموعه مفاهیم پیچیده و دشوار اقتصاد را به زبان ساده بیان می‌کند. در نتیجه یادگیری آسان‌تر خواهد شد. اگر علاقه‌مند هستید با مدرسه اقتصاد بیشتر آشنا شوید، ادامه مقاله را دنبال کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی زیبالون چه زمانی تاسیس شد؟

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی زیبالون حاصل حدود نیم دهه فعالیت میدانی و پژوهشی بر بازار بهداشت و سلامت ایران است. تیم زیبالون، این مجموعه فعالیت‌ها را با هدف سهیم شدن در بهبود سطح دانش عمومی در خصوص بهداشت، سلامت و زیبایی در سال ۱۳۹۴ و با تکیه بر توانمندی پرسنل خود در کلان‌شهرها و مراکز استان‌ها آغاز و سرانجام در سال ۱۳۹۸ به شکوفائی رسانیدند.