درباره هلدینگ بین المللی رخ آرا

هلدینگ بین المللی رخ آرا با ایجاد کسب و کاری موفق، توانسته است اثر مثبتی روی جامعه و بازار خود داشته باشد. به عبارت دیگر،این هلدینگ با ایده‌های خلاقانه، استراتژی‌های کارآمد و برنامه‌ریزی دقیق، کسب و کارهایی را توسعه داده است که علاوه بر سودآوری، باعث شناسایی و ایجاد فرصت‌های اشتغال و ارزش افزوده برای جامعه محلی و بین‌المللی شده است

هلدینگ بین المللی رخ آرا برای به دست آوردن موفقیت در کسب و کارش از راهکارهای مختلفی استفاده کرده است و به صورت همزمان در بخش‌های مختلف کار می کند . در زیر به برخی از راهکارهای مهمی که باعث پیشرفت هلدینگ بین المللی رخ آرا شده است می پردازیم :

تحلیل بازار: بازار مورد نظر را به خوبی شناخته است و مشتریان خود را شناسایی کرده است.توانسته است به سوالاتی مانند «مشتریان من چه محصول یا خدماتی را می‌خواهند؟»، «رقبای من چه محصول یا خدماتی ارائه می‌دهند؟» و «چگونه می‌توانم از رقبای خود جدا شوم؟» پاسخ دهد.

استفاده از فناوری: استفاده از فناوری‌های جدید و به‌روز، به هلدینگ بین المللی رخ آرا کمک کرده است تا به صورت بهتری با مشتریان خود ارتباط برقرار کند، فرآیند تولید را بهینه‌سازی کند و هزینه‌های تولید را کاهش دهد.

افزایش کیفیت محصولات و خدمات: کیفیت محصولات و خدمات یکی از اهداف بزرگ هلدینگ رخ ارا می باشد که هلدینگ بین المللی رخ ارا سعی کرده است آن‌ها را بهبود بخشید تا مشتریان خود را راضی و با وفاداری بیشتری به خود جلب کند

 

  • رشد کسب و کار
  • کمک به مشاغل کوچک
  • کارآفرینی برتر
  • فعالیت در حوزه محصولات آرایشی
  • مشارکت های تجاری
  • بازاریابی دیجیتال

 رخ آرا بهبود اسپادان

توزیع تخصصی فروشگاه آرایشی و بهداشتی

محصولات درمانی سلوم

محصولات مراقبتی و درمانی تخصصی مو

فروشگاه اینترنتی زیبالون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران

 

هلدینگ بین المللی رخ آرا

رخ آرا بهبود اسپادان

رخ آرا بهبود سپاهان

آکادمی آموزشی آیریک اندیشه رخ آرا

72

شرکت بازرگانی RTC امارات

گروه حفاظتی سایا

مدرسه اقتصاد