رنگ موی بدون آمونیاک سلوم

یکی از برندهای معروف رنگ موی بدون آمونیاک، برند سلوم است که تحت نظر برترین شیمیدانان بر پایه کاملا گیاهی و با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، در متنوع ترین طیف رنگی موجود در بازار ساخته شده و توسط هلدینگ بین المللی رخ آرا از کشور آلمان وارد شده و در منطقه آزاد کیش بسته بندی می شود است. این رنگ مو به صورت تیوپی همراه با اکسیدان مخصوص و بدون آمونیاک در طیف وسیعی از رنگها، تنها توسط هلدینگ بین المللی رخ آرا که در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد به بازار عرضه می شود.

از ویژگی های فوق العاده رنگ موی بدون آمونیاک سلوم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

نداشتن پارابن
صفر درصد آمونیاک
صد در صد ارگانیک
سرشار از کراتینه
ماندگاری بالا
دارای 91 طیف رنگی متفاوت و مناسب با هر سلیقه
قابل استفاده برای خانم های باردار
قابل استفاده برای افراد تحت درمان با بیماری خاص مانند سرطان
محصول کشور آلمان

این ویژگی ها بخشی از مواردی است که باعث متمایز شدن و منحصر به فرد شدن این رنگ موی گیاهی در ایران شده است. علاوه بر این رنگ موی بدون آمونیاک سلوم تحت نظر برترین شیمیدانان با به کارگیری به روزترین تکنولوژی های دنیا تهیه شده و شما میتوانید بدون نگرانی و با اطمینان کامل از این رنگ مو استفاده کنید. نه تنها طیف وسیع رنگهای آن با هر سلیقه سازگار است، بلکه با یکبار استفاده حتما ترغیب به استفاده مجدد از رنگ موی بدون آمونیاک سلوم خواهید شد.
رنگ موی بدون آمونیاک سلوم مناسب زنان باردار
وقتی در دوران بارداری به سر میبرید، با توجه به شرایطی که دارید، انجام برخی کارهای عادی گذشته مانند رنگ کردن مو برایتان نه تنها سخت و دشوار است بلکه باید مراقبت و حفظ سلامتی خودتان و فرزندتان در اولویت قرار گیرد. با این حال داشتن تغییر در رنگ مو و زیبایی چهره، در چنین شرایطی هم یکی از دغدغه ها است. بسیاری از پزشکان راهکارهایی را برای رنگ کردن مو به صورت بی خطر ارائه داده اند که یکی از آنها استفاده از برندهای مطمئن، گیاهی و بدون آمونیاک است.
استفاده از رنگ مو برای زنان باردار که گیاهی و فاقد آمونیاک باشد، موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. رنگ موی گیاهی سلوم فاقد آمونیاک است و با توجه به ویژگی هایی که دارد، برای زنان باردار و همچنین مبتلایان به بیماری خاص، مناسب است. این رنگ مو ترکیباتی را در خود دارد که صد در صد ارگانیک بوده و علاوه بر ماندگاری بالا، به ساختار مو آسیبی وارد نمیکند.

کارفرما....
ایجاد توسط....

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *